| |
Dnes je
Hledat:
Roman Mahďák

Fryšták - Horní Ves
Tel.: +420 774 319 222
E-mail: info@rpmstav.cz | mah.roman@seznam.cz
IČO: 71941576
DIČ: CZ8303284187
Č. účtu: 184160489/0300

Sanace požár / voda

Pokud je Váš rodinný dům či domácnost zasažena požárem, je nutné provést sanaci zasaženého prostředí. Při požáru se do prostředí uvolňují nebezpečné a karcinogenní látky, které jsou schopny negativně působit také na nezasažené části domácnosti a její vybavení.

Provádět sanaci je nutné i u vytopených nebo zaplavených domácností. Tady lze předcházet tvorbě plísní a spór včasným a správně prováděným odvlhčováním. Správné a efektivní vysoušení vlhkého zdiva, celých objektů nebo jen podlah a stropů je běh na dlouhou trať. Proto je v případě havárie vodovodního potrubí, otopné soustavy či povodní nutné nasadit kondenzační, absorpční nebo horkovzdušné vysoušeče. V současné době se jako účinné řešení problému jeví také nasazení infrapanelů.

RPM Stav Vám nabízí kompletní poradenství včetně služeb spojených se sanací prostor zasažených požárem. Samozřejmostí je i likvidace vybouraných a demontovaných částí stavby nebo vybavení domácností na skládce. Mimo to jsme připraveni okamžitě řešit požadavky zákazníků na vysoušení, popř. odvlhčování zasažených prostor.

Nabízená činnost:          

1. Revize elektroinstalace a el. spotřebičů
2. Revize rozvodů plynu, vody a topení
3. Zdokumentování způsobené škody
4. Čištění nábytku a zařízení bytu
5. Odstraňování nepříjemného zápachu
6. Odstranění vlhkosti - vysoušení, odvlhčování
7. Poskytnutí informací k náhradnímu ubytování

Copyright 2014 RPM STAV | Všechna práva vyhrazena.  Vytvořila internetová agentura